| Hamburgers en familiefoto's op eindexpo |
|
|
| maandag 02 juli 2012 | ||||||
|
Een kinderbedje, een 3D-poster en allerlei soorten familieportretten. De eindexpositie van de Akademie voor Kunst en Vormgeving|St. Joost in Den Bosch opende afgelopen zaterdag haar deuren. Studenten van drie afstudeerrichtingen tonen uiteenlopend werk. Verdeeld over de begane grond van het gebouw aan de Onderwijsboulevard zijn alle afstudeerwerken uitgestald van de studenten van Autonome Beeldende Kunst, Illustratie en Grafische Vormgeving. Veel werk is toegepast, gemaakt voor echte opdrachtgevers. Opdrachtgevers zoals Sire (de stichting voor ideële reclame), enkele muziekfestivals en de campagnesite hetnieuwewerken.nl.
McDonaldsMaatschappelijk engagement is er ook. Grafisch ontwerper Jules Aerts maakte zogenaamd “reclameposters” voor McDonalds. Maar in plaats van promotie voor de producten van de fastfoodgigant staan daar kreten op als ‘Serving heart attacks’ of ‘Serving liver damage’ naast een foto van een hamburger. Nog tot en met woensdag is iedereen welkom aan de Onderwijsboulevard 256 om alle afstudeerwerken te komen bewonderen. De expo is open van 11.00 tot 17.00 uur en de toegang is gratis. [LJ] Kijk op Facebook voor meer foto's van de expositie.
3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved." |
||||||











